Hirlandia

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej stajni Hirlandii i naszych podopiecznych- pięknych i szczęśliwych koni, które czekają na Was!

Zapraszamy wszystkich miłośników koni tych małych jak i tych dużych na jazdę konną w siodle i na oklep (zarówno na round pen’ie jak i w przepięknym terenie wśród pól, jezior i lasów);

Osoby lubiące obcować z przyrodą mogą skorzystać z przejazdów bryczką, grupy kilku lub kilkunastoosbowe przewozimy po okolicy wozem w zaprzęgu dwukonnym.

Zimą zapraszamy wszystkich miłośników kuligów do spędzenia czasu na łonie przyrody z ogniskiem i/ lub ciepłym posiłkiem.

Podejmujemy się również organizacji imprez okolicznościowych z wyżej wymienionymi atrakcjami. W pobliżu stajni istnieje możliwość biesiadowania przy ognisku i grillu.

Uczymy chętnych obcowania z końmi: pielęgnacji, żywienia, prowadzenia koni. Serdecznie zapraszamy wycieczki szkolne i przedszkolne.

Dzieciom do lat 18 muszą towarzyszyć dorośli.

Jazda w terenie odbywa się z instruktorem. 

Cennink

Jazda w siodle

Nauka jazdy na lonży na round pen’ie – 30 min. - 35 zł

Oprowadzanka dla dziecka - 15 min. - 20 zł (każde kolejne 5 min. 5 zł)

Nauka jazdy po zamkniętym terenie (również z przeszkodami) 1 h – 60 zł

Jazda w terenie – 1 h – 60 zł

Hotel dla koni

Boks – 600 zł za miesiąc

Cena nie obejmuje:

Werkowania (co 6-8 tygodni)

Zabiegów profilaktycznych (szczepienia, odrobaczania) i weterynaryjnych (urazy, piłowanie zębów itd)

Bryczka, wóz

Przejazd bryczką po malowniczej okolicy -  100 zł – 1h

Przejazd wozem-25 zł/od osoby

Wydarzenia

Konie i dzieci na wypasie

Hirlandia niespodziewane odwiedziny Dzisiaj odwiedziły nasz dzieci i jak zobaczycie na załączonym obrazku świetnie się bawiły z końmi. Można by dysputować kto był na większym wypasie konie czy dzieci.  

Przyjazd pierwszych gości

Przyjechali pierwsi goście:) Mamy przyjemność przedstawić gospodarzy Stadniny Hirlandia sa to cztery piekne konie. Zobaczcie ich pierwsze chwile w nowym domu Hirlandii.        

Wiecej